Copyright 2024 - Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης

Καλώς ήλθατε στο Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Ρόδου

Στην ιστοσελίδα μας θα βρείτε χρήσιμες πληροφορίες για το σχολείο μας, σχετικά με την ιστορία μας, τη Διεύθυνσή μας, τα μαθήματα που διδάσκονται, τα εργαστήρια που υπάρχουν και το Σύλλογο των Εκπαιδευτικών μας.

Παρουσιάζονται πληροφορίες για τις εγκαταστάσεις και τα εργαστήρια μας (Γεωπονία - Τροφίμων - ΠεριβάλλοντοςΚαλλιτεχνικάΜαγειρική και Πληροφορική), τους ειδικούς χώρους (ΕργοθεραπείαςΨυχολόγου) μας καθώς και φωτογραφίες από προγράμματα και δράσεις που είχαν πραγματοποιηθεί και πραγματοποιούνται μέχρι σήμερα και γενικά οπτικό υλικό από τουςχώρους της σχολικής μας δομής.

Πρόσφατες δραστηριότητές μας θα βρείτε στα Νέα και στις Ανακοινώσεις μας!!!

Τέλος, μπορείτε να βρείτε χρήσιμους συνδέσμους σχετικά με θέματα ειδικής αγωγής καθώς και τα στοιχεία επικοινωνίας μας σε περίπτωση που επιθυμείτε να έρθετε σε επαφή μαζί μας.